LQM21PZ4R7NGRD
MFR.Part #
LQM21PZ4R7NGRD
JLCPCB Part #
C1330762
Description
230mΩ 30MHz 4.7uH 800mA AEC-Q200 ±30% 0805 Inductors (SMD) ROHS