LQM21PH2R2NGCD
MFR.Part #
LQM21PH2R2NGCD
JLCPCB Part #
C2042634
Description
2.2uH 230mΩ 40MHz 800mA AEC-Q200 ±30% 0805 Inductors (SMD) ROHS