LQM18PZ2R5NCHD
MFR.Part #
LQM18PZ2R5NCHD
JLCPCB Part #
C2042212
Description
100mA 100mA 2.5uH 300mΩ 50MHz AEC-Q200 ±30% 0603 Inductors (SMD) ROHS