LQH55DN472M03L
MFR.Part #
LQH55DN472M03L
JLCPCB Part #
C2042516
Package
SMD,5x5.7mm
Description
4.7mH 61.04Ω 70mA ±20% SMD,5x5.7mm Power Inductors ROHS