LQH3NPH3R3MMEL
MFR.Part #
LQH3NPH3R3MMEL
JLCPCB Part #
C1881374
Package
1212
Description
1.52A 3.3uH 84mΩ AEC-Q200 ±20% 1212 Power Inductors ROHS