LQG15WZ3N1C02D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQG15WZ3N1C02D
JLCPCB Part #
C3911399
Package
0402
Description
23@250MHz 3.1nH 6GHz 900mA 90mΩ AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS