LQG15WZ1N6C02D
MFR.Part #
LQG15WZ1N6C02D
JLCPCB Part #
C2043750
Description
1.6nH 10GHz 1A 23@250MHz 40mΩ AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS