FSLU2520-22NKP2
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
FSLU2520-22NKP2
JLCPCB Part #
C5707751
Package
1008
Description
210mΩ 22nH 550mA ±10% 1008 Power Inductors