FDV0530-H-2R2M=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
FDV0530-H-2R2M=P3
JLCPCB Part #
C2051030
Package
SMD,6.2x5.8mm
Description
19.9mΩ 2.2uH 5.3A 5.3A ±20% SMD,6.2x5.8mm Power Inductors ROHS