FDSD0415-H-4R7M=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
FDSD0415-H-4R7M=P3
JLCPCB Part #
C913446
Package
1515
Description
120mΩ 2.1A 2.9A 4.7uH ±20% 1515 Power Inductors ROHS