DLP11SN331HL2L
MFR.Part #
DLP11SN331HL2L
JLCPCB Part #
C913664
Package
SMD-4P,1.2x1mm
Description
-40℃~+85℃ 100MΩ 12.5V 2 330Ω@100MHz 4.9Ω 5V 80mA SMD-4P,1.2x1mm Common Mode Filters ROHS