DLM11GN601SD2D
MFR.Part #
DLM11GN601SD2D
JLCPCB Part #
C426647
Package
SMD-4P,1.2x1mm
Description
-40℃~+85℃ 100mA 2 5V 600Ω@100MHz 800mΩ SMD-4P,1.2x1mm Common Mode Filters ROHS