DLM0NSM900HY2D
MFR.Part #
DLM0NSM900HY2D
JLCPCB Part #
C1857796
Package
SMD-4P,0.8x0.6mm
Description
-40℃~+85℃ 100mA 10MΩ 12.5V 2 3.8Ω 5V 90Ω@100MHz SMD-4P,0.8x0.6mm Common Mode Filters ROHS