DFE32CAH3R3MR0L
MFR.Part #
DFE32CAH3R3MR0L
JLCPCB Part #
C6225011
Description
2.3A 3.3A 3.3uH 67mΩ AEC-Q200 ±20% 1210 Power Inductors ROHS