DFE201610E-100M=P2
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DFE201610E-100M=P2
JLCPCB Part #
C426327
Package
0806
Description
10uH 1A 1A 780mΩ ±20% 0806 Power Inductors ROHS