DEC1X3J820JC4B
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DEC1X3J820JC4B
Description
10mm 12mm 6.3kV 82pF SL ±5% - Through Hole Ceramic Capacitors ROHS