DEC1X3J150JA3B
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DEC1X3J150JA3B
Description
15pF 6.3kV 7.5mm 8mm SL ±5% - Through Hole Ceramic Capacitors ROHS