CSTLS9M83G56-B0
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
CSTLS9M83G56-B0
JLCPCB Part #
C5973360
Package
Plugin
Description
-20℃~+80℃ 25Ω 47pF 9.83MHz Plugin Ceramic Resonators ROHS