CSTLS7M20G53-A0
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
CSTLS7M20G53-A0
JLCPCB Part #
C1519672
Package
SIP-3-2.5mm
Description
-20℃~+80℃ 15pF 30Ω 7.2MHz SIP-3-2.5mm Ceramic Resonators ROHS