CSTLS16M0X53Z-A0
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
CSTLS16M0X53Z-A0
JLCPCB Part #
C5603794
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 15pF 16MHz 50Ω 插件 Ceramic Resonators ROHS