CSTCE20M0V51-R0
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
CSTCE20M0V51-R0
JLCPCB Part #
C5630191
Package
1206
Description
-20℃~+80℃ 20MHz 40Ω 5pF 1206 Ceramic Resonators ROHS