BLM21SP471SZ1D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
BLM21SP471SZ1D
JLCPCB Part #
C2661788
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1 2.5A 470Ω@100MHz 50mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS