BLM21SP111SN1D
MFR.Part #
BLM21SP111SN1D
JLCPCB Part #
C882614
Description
-55℃~+125℃ 1 110Ω@100MHz 13mΩ 5A ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS