BLM21BD182SN1D
MFR.Part #
BLM21BD182SN1D
JLCPCB Part #
C527614
Description
-55℃~+125℃ 1 1.8kΩ@100MHz 250mA 500mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS