BLM21AG471SN1D
MFR.Part #
BLM21AG471SN1D
JLCPCB Part #
C397304
Description
-55℃~+125℃ 1 190mΩ 470Ω@100MHz 700mA ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS