BLM18EG101TH1D
MFR.Part #
BLM18EG101TH1D
JLCPCB Part #
C710360
Description
-55℃~+125℃ 1 100Ω@100MHz 2A 45mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS