BLM18BA100SN1D
MFR.Part #
BLM18BA100SN1D
JLCPCB Part #
C88973
Description
-55℃~+125℃ 1 10Ω@100MHz 250mΩ 500mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS