BLM15BB100SN1D
MFR.Part #
BLM15BB100SN1D
JLCPCB Part #
C113008
Description
-55℃~+125℃ 1 100mΩ 10Ω@100MHz 300mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS