BLM03AG700SN1D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
BLM03AG700SN1D
JLCPCB Part #
C333977
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 1 200mA 400mΩ 70Ω@100MHz ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS