BLM02AX241SN1D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
BLM02AX241SN1D
JLCPCB Part #
C237541
Package
01005
Description
1 200mA 240Ω@100MHz 900mΩ ±25% 01005 Ferrite Beads ROHS