#B952AS-H-100M=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
#B952AS-H-100M=P3
JLCPCB Part #
C160942
Package
SMD,10.4x10.4mm
Description
10uH 2.7A 3.6A 44mΩ ±20% SMD,10.4x10.4mm Power Inductors ROHS