1235AS-H-150M=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
1235AS-H-150M=P3
JLCPCB Part #
C1331837
Package
SMD,4.7x4.5mm
Description
15uH 192mΩ 980mA ±20% SMD,4.7x4.5mm Power Inductors ROHS