1227AS-H-4R7M=P2
MFR.Part #
1227AS-H-4R7M=P2
JLCPCB Part #
C2045182
Package
SMD,3.2x3mm
Description
1.1A 4.7uH 92mΩ ±20% SMD,3.2x3mm Power Inductors ROHS