1227AS-H-3R3M=P2
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
1227AS-H-3R3M=P2
JLCPCB Part #
C2047180
Package
SMD,3.2x3mm
Description
1.3A 2A 3.3uH 67mΩ ±20% SMD,3.2x3mm Power Inductors ROHS