MTDOT-868-X1-SMA-1
Extended
Manufacturer
MultiTech
MFR.Part #
MTDOT-868-X1-SMA-1
Description
-137dBm -30℃~+70℃ 0.032A 0.042A 14dBm 2km、15km 3.3V~5V 868MHz FSK、LoRa、GFSK、MSK、GMSK、OOK SMA interface SPI、UART、I2C - LoRa Modules ROHS