MPT015N10-T
Extended
Manufacturer
Minos
MFR.Part #
MPT015N10-T
JLCPCB Part #
C49260729
Package
TOLL-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.12mΩ@10V 100V 105pF 11.679nF 2.684nF 203nC@10V 3V 432W 480A N-Channel TOLL-8 MOSFETs ROHS