MPF10N65
Extended
Manufacturer
Minos
MFR.Part #
MPF10N65
JLCPCB Part #
C5452755
Package
TO-220F
Description
1 N-channel 1.11nF@25V 106pF 10A 13pF@25V 37nC@10V 4V 600mΩ@10V 650V N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS