MLD-TS-4X4X1.5
MFR.Part #
MLD-TS-4X4X1.5
JLCPCB Part #
C52750868
Package
SMD-4P,5.1x5.1mm
Description
-30℃~+85℃ 1.5mm 12V 2.5N 5.1mm 5.1mm 50mA Gold No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,5.1x5.1mm Tactile Switches ROHS