MLD-SMA-KE-H13.5-1.2
MFR.Part #
MLD-SMA-KE-H13.5-1.2
JLCPCB Part #
C52766462
Package
Plugin
Description
1 13.5mm 5.2mm 50Ω 6GHz Board Side Inner Bore SMA 插件 Coaxial Connectors (RF) ROHS