MLD-FPC-05-60P-H26
MFR.Part #
MLD-FPC-05-60P-H26
JLCPCB Part #
C54333881
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
0.3mm 0.5mm 2.6mm 60P Double-Sided Contacts, Top and Bottom Entry Front insertion and back flip type Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS