MLD-CK-6.35-102-7P
Extended
Manufacturer
Minlenda
MFR.Part #
MLD-CK-6.35-102-7P
JLCPCB Part #
C53056234
Package
Plugin
Description
-25℃~+70℃ 500mA 50V 6.35mm Headphone Jack 插件 Audio Connectors ROHS