ADTL1-18-75+
Extended
Manufacturer
Mini-Circuits
MFR.Part #
ADTL1-18-75+
JLCPCB Part #
C5939471
Package
SMD-6P
Description
2dB 4° 5MHz~1.8GHz 75Ω:75Ω 9.71dB SMD-6P Balun ROHS