ADTL1-15-75+
Extended
Manufacturer
Mini-Circuits
MFR.Part #
ADTL1-15-75+
JLCPCB Part #
C3305008
Package
SMD-6P
Description
-20℃~+85℃ 0.34dB 10MHz~1.5GHz 3° 75Ω:75Ω SMD-6P Balun ROHS