VN0550N3-G-P013
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
VN0550N3-G-P013
JLCPCB Part #
C629214
Package
TO-92-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1W 4V 500V 55pF 60Ω TO-92-3 MOSFETs ROHS