UPT33RE3/TR7
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
UPT33RE3/TR7
JLCPCB Part #
C3707975
Package
DO-216AA
Description
-65℃~+150℃ 150W 1uA 2.65A 33V 36.8V 56.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-216AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS