UES1002SM-1/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
UES1002SM-1/TR
Description
-55℃~+175℃ 100V 25ns 2A 2uA@100V 975mV@1A - Switching Diodes ROHS