TC1223-3.6VCTTR
MFR.Part #
TC1223-3.6VCTTR
JLCPCB Part #
C626460
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 120mV@(50mA) 3.6V 50mA 64dB@(1kHz) 6V 80uA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS