TC1108-3.3VDBTR
MFR.Part #
TC1108-3.3VDBTR
JLCPCB Part #
C622711
Package
SOT-223-3
Description
-40℃~+125℃ 1 3.3V 300mA 480mV@(300mA) 60dB@(1kHz) 6V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-223-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS