SMLJ85AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMLJ85AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448913
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 137V 20.8A 2uA 3kW@10/1000us 85V 94.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS