SMLJ60CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMLJ60CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448075
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 107V 28A 2uA 300W 60V 66.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS